Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Veikla

Žūklės klubas „Merkys“ yra ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra išsaugoti Merkio upės natūralią aplinką ateities kartoms ir populiarinti meškeriojimą museline meškere (plačiau – skaitykite Misija ir vizija).

Klubas nuolat vykdo aplinkosauginį švietimą meškeritotojų tarpe, organizuoja aplinkosauginius reidus Merkio upėje ir bendradarbiauja su vietiniais Šalčininkų rajono meškeriotojais. Klubas organizuoja įvairius meškeriotojų susitikimus ir viešus sportinius renginius. Iki 2012 m. (įskaitynai) klubas organizavo mėgėjišką limituotą (licencinę) žvejybą Merkio upėje, žuvino ją margaisiais upėtakiais bei kaupė žuvų sugavimo ir upės lankomumo statistinius duomenis.

Žūklės klubas „Merkys“ yra atviras visiems sąžiningiems, bendrauti ir bendradarbiauti norintiems meškeriotojams ir gamtą mylintiems žmonėms. Klubo narius vienija bendros vertybės ir siekiai bei pasirižimas dirbti Lietuvos gamtos labui. Nori prisijungti – susisiek su mumis!

Su muselininkų veiklos istorija ir pasiekimais galite susipažinti iš I-oje Meškeriotojų konferencijoje (2013-11-16) skaityto pranešimo: Muselininkai Lietuvoje: darnaus meškeriojimo link.

P. S. Platesnę informaciją apie klubą rasite skiltyse istorija, įstataibendroji veiklos ataskaita, misija ir vizija.