Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Sezono uždarymas

Sezono uždarymo renginys organizuojamas kiekvienais metais spalio 3-ąjį šeštadienį ir skirtas susirinkti meškeriotojams prie upės, aptarti besibaigiančius metus. Aštuntame ir devintame XX a. dešimtmetyje renginys vykdavo įvairiose upėse - Ūloje, Merkyje ties Rūdninkais, Neryje ties Laurų gyvenviete. Nuo 2006 metų sezono uždarymo klubinė šventė dažniausiai vyksta Merkio upės aukštupyje poilsinėjė aikštelėje, žemiau Liudviniškio kaimo. Ši vietovė meškeriotojų tarpe dar yra žinoma pavadinimu „Prie Grybo“. Smagiai praleisti laiko prie upės susirenka ne tik klubo nariai, bet ir jų šeimos su vaikais, svečiai, vietiniai meškeriotojai. Žemėlapį su vietos nuoroda rasite čia.

Sezono uždarymo renginys yra atviras. Klubas taip pat organizuoja pietus prie upės, todėl labai prašome iš anksto suderinti savo ar svečių dalyvavimą su klubu ar bet kuriuo nariu. Klubo narys, pakvietęs svečią į renginį, privalo jį pristatyti susirinkusiems klubiečiams bei pilnai prisiimti atsakomybę už svečio elgesį. Alkoholinius gėrimus renginio metu vartoti galima, tačiau klubas netoleruoja akivaizdaus girtuokliavimo ir netinkamo elgesio.

 

Spalio 20 d. įvyko klubo 2012 m. sezono uždarymo renginys, kuris praėjo visai smagiai. Oras buvo rudeniškai ramus ir gražus. Žuvys kibo atsargiai, bet visgi kibo. Mindaugo kulinarinės pastangos (kotletukai pomidorų padaže) gavo aukščiausius įvertinimus bulksinčiu škotišku pavidalu. Iš vietinės skerdyklos pargabentos rūkytos ausys (kurių savininkė ryte dar kriuksėjo) buvo taip pat nepakartojamai skanios.

Rudeninę idiliją papildė brakonieriai. Vidurdienį įkliuvo du meškeriojimo tvarkos pažeidėjai iš Turgelių, žvejoję spiningu tarp Merkinės ir Misiūčėnų kaimo. Vienam jų buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas už meškeriojimą be žūklės leidimo. Kitam pažeidėjui nuo atsakomybės pavyko išsisukti, nes jis atėjo prie automobilio be meškerės (matomai paslėpė kažkur miške), pareikšdamas, kad jis nežvejojo, o tik grybavo. Į inspektorių klausimus dėl ilgų guminių batų avėjimo atsakė, kad visada renka grybus avint tik ilgus guminius batus :) 

Su sezono uždarymo akimirkomis galite susipažinti čia.

 

naujostaisykles

 

limituota13

prasomelast

 

paremkite13